izmir rent a car firmaları için kiralama yapılacak olan sigortası oldukça önemlidir. Bunun nedeni ise aracı kiralayan kişi tarafından aracın uygunsuz kullanılması sonucu oluşan hasar sigorta tarafından belirli miktarı ödenmektedir. Firmalar açısından da araç sigortası yapmadan kiralama yapmak uygun değildir. Bu durumlar nedeniyle izmir rent a car firmaları ceza alabilirler. İlgili sigorta acentelerine başvurularak araç sigortasını doğru şekilde yaptırmak hem kiralama yapan kişi açısından hem de firma sahibi açısından oldukça önemli bir durumdur. Araç kiralama işlemlerinizi Elitrental oto kiralama sayesinde en doğru şekilde yapabilir ve kısa süreli olan araç ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilirsiniz.

İnternet Sitesinden Araç Kiralama

Rent a car firmaları genellikle daha iyi şekilde faaliyet gösterebilmek için ve sizler için 7 – 24 açık şube imkanı sağlamak amacıyla internet üzerinden araç kiralama hizmetini de sunmaktadır. İstediğiniz herhangi bir firmanın internet sitesine giriş yaparak istediğiniz aracı seçerek şartların uygun yapılması sonucunda kiralama yapabilirsiniz. Kiralama işlerinizi dilerseniz izmir rent a car firmasını yani web sitemiz olan www.elitrental.com adresini ziyaret ederek de uygun şekilde yapabilirsiniz. İnternet sitesinden araç kiralaması yapabilmek için öncelikle kredi kartı kullanmak gereklidir.

Başkasının Kiralanan Araca Zarar Vermesi Durumda Ne Yapılmalıdır?

izmir rent a carRent a car firmalarından kiralamış olduğunuz araçların belirli bir süreliğine size emanet edildiğini unutmadan ona göre hareket etmeniz gerekmektedir. Aracınız kira olduğundan dolayı araca gelebilecek tüm sorunlardan kaçınmanız gerekmektedir. Başkası tarafından sizin haberiniz olmadan aracınıza zarar verilirse olay yerine en yakın trafik ekiplerini çağırmalı ve kaza tespit tutanağı tutturmalısınız bu hem sizin için hem de kiralama yapan firma için oldukça önemlidir. Araç kiralamalarınızda izmir rent a car hizmetinize açık bir durumdadır.

izmir rent a car fiyatları

Rent a car firmalarından yapmış olduğunuz araç kiralamalarınızda araç fiyatı seçmiş olduğunuz aracın özelliklerine göre değişmektedir. Güçlü motoru olan araçların fiyatları doğal olarak diğerlerine göre yüksek olmaktadır. Araçların modeline göre de kiralama fiyatı değişmektedir. Kiralama için Elitrental oto kiralama yı seçerek seçmiş olduğunuz araç adresinize kadar getirilmektedir.