Araç Kirala

Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati

transfer

İzmir Transfer Hizmeti sunan güvenilir, kendinizi emniyette hissedeceğiniz bir firma arıyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok.
 
Alaşahan Oto Kiralama firması olarak elit kimliğimizle aldığımız her işte, attığımız her adımda başarılı olmuş bir firmayız. Yılın araçları ile verdiğimiz transfer hizmetlerinden çok memnun olacak, firmamıza güvenmekle çok isabetli bir karar vermiş olduğunzu fark edeceksiniz. Yurt dışından gelen, eşini ve çocuklarını bir yerden bir yere ulaştırmak isteyen gurbetçilerimiz transfer hizmeti almak istedikleri kurum ve kuruluşları seçerken çok titiz ve dikkatli davranmak zorundadırlar. En kıymetli varlığı olan ailelerini hiç bilmedikleri bir şoföre emanet etmek ve yolculuğa göndermek, gerçekten de basitçe verilecek bir karar değildir. Transfer hizmetlerimiz de verdiğimiz en önemli unsur, personellerimizin trafik kurallarına harfi harfine uyma zorunluluğunun olmasıdır. Şoförlerimizin takipleri GPRS üzerinden sürekli merkez ofisimiz tarafından takip edilmekte, atılan her adımdan firma sahibinin  haberdar olması sağlanmaktadır. Her hareket kontrol altında olup, misafirlerin güvenli ve rahat bir yolculuk yapması sağlanmaktadır. Diğer firmalardan başka bir firmamız bu mükemmel hizmetleri diğer firmalardan daha ekonomik bir fiyata satın alabilir, İzmir İlimiz den dilediğiniz her yere ekonomik koşullar ile transfer hizmeti alabilirsiniz. Bakımlı ve İngilizce bilen personeller ile dilediğiniz yere arzuladığınız hizmet kalitesi ile ulaşacak, aldığınız transfer ücretinden memnun kalacaksınız.
 
Siz değerli misafirlerimizi de Alaşahan Oto Kiralama müşterileri arasın da görmek arzusu taşıdığımızı bilmenizi isteriz. Bir sonraki ihtiyacınız da görüşmeyi dileriz.