• İyi geceler, Bugün : Tarih : 30.05.2017 Saat: 04:22
  • Elitrental Oto Kiralama
  • Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61
  • E-mail Adresimiz : info@elitrental.com
  • Adresimiz : Kemalpaşa Caddesi No:155/C Bornova İZMİR
İzmir Oto Kiralama - Araç Kiralama-Rent a car - Kiralama Koşulları
Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61

Kiralama Koşulları

#

KİRALAMA SÜRESİ VE ŞARTLARI

En kısa kiralama süresi 24 saattir. Teslim gecikmelerinde her ek saat için günlük ücretin 1/3’ü alınır. Toplam 3 saati aşan gecikmelerde tam gün ücreti alınır. Araç tesliminde bilgi vermeden yaşanan gecikmelerden dolayı sigortadan yararlanamazsınız sigorta ve kasko devre dışı kalır. Araç Modellerine göre günlük km sınırları belirlenmiştir. Rezervasyon etmiş olduğunuz aracın bedelini ödemiş olsanızda kiraya veren (Alaşahan Oto Kİralama) bu konuda tercih hakkına sahiptir herhangi bir neden göstermeksizin araç kiralayıp kiralamamakta serbesttir. Rezervasyon yapan kişi araç kiralama koşullarını okuyup anladığını kabul etmiş sayılr

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 30 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için +90 232 449 62 61 no’lu telefondan Alaşahan Oto Kiralama Rezervasyon ofisini arayabilirsiniz.

TEK YÖN KİRALAMA

Aracın teslim alındığı şehirden başka bir şehirde iadesi durumunda kiralama süresine bakılmaksızın Tek Yön Ücreti uygulanır. Tek yön ücret bilgileri için Alaşahan Oto Kiralama ofisini arayabilirsiniz.

ARAÇ TESLİM ALMA – ARAÇ BIRAKMA

24 saat kesintisiz hizmet veren İzmir Havalimanı Rent a Car  günün her saatinde araç teslimi ve müşteriden araç teslim alınması ücretsizdir.

HAVA LİMANLARI HİZMET ÜCRETİ

24 Saat kesintisiz hizmet veren Alaşahan Oto Kiralama İzmir Havaalanından yapılan kiralamalarda Havaalanı Hizmet ücreti alınmaz.

SÜRÜCÜ BELGESİ – KULLANIM YAŞI

En az 22 yaşını doldurmuş 2 yıllık geçerli ehliyet sahipleri olan şahıslar araç kiralayabilir. Lüks araçlarda ise  en az 25 yaş yaşını doldurmuş olma mecburiyeti vardır.Bir kontratta 2 sürücü için herhangibir ücret talep edilmeden yazılabilir(anne ,baba ,kardeş, eş)

İLAVE SÜRÜCÜ

Kiracı dışında aracın başkası tarafından kullanılabilmesi ancak sürücü belgesi ve kullanım yaşı kurallarına uygun sürücülerin geçerli kimlik ve ehliyetlerinin sözleşmeye kaydı ile mümkündür. Başka kayıt yoksa ve kazanın kaydı olmayan sürücü tarafından yapıldığı tespit edilirse sigortalar geçersiz olur.

#
#
#
#
#
#
izmir oto kiralama