• İyi geceler, Bugün : Tarih : 30.05.2017 Saat: 04:17
  • Elitrental Oto Kiralama
  • Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61
  • E-mail Adresimiz : info@elitrental.com
  • Adresimiz : Kemalpaşa Caddesi No:155/C Bornova İZMİR
İzmir Oto Kiralama - Araç Kiralama-Rent a car
Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61

İzmir otogar oto kiralama

#

izmir  otogar oto kiralama denildiği zaman akla ilk gele araç kiralama firması olmak için Otogar yatırımlarımızı güçlendirdik.

Günün 24 saati açık olan ofisimiz, gece gündüz peronlar da bekleyen çalışanımız müşteri arayışına başladı. Biz kendimizi izmir  otogar oto kiralama hizmeti vermeye uygun bir firma olarak gördüğümüz için, bu alanda daha çok tanınıp, daha çok kitleye hizmet etmek için tüm imkanlarımızı kullanmaya karar verdik. Yeni yıla sayılı zamanların kaldığı şu günler de yatırımlarımızı arttırarak gaza bastık. Şöyle bilinsin ki İzmir Otagar’ına gelen en istikrarlı firma biziz. Bizim kadar işi bilen, sektöre uzun yıllar hizmet etmiş, bilinçli bir araç kiralama firması otogar çevresinde olmamakla beraber, bu işi kendisine ilke edinmiş, işini bu denli seven ikinci bir firmadan hizmet alamayacağınızı bilmenizi isteriz. izmir  otogar oto kiralama işi yapan bir çok firma bulunmakta. Fakat burada tüketicilerin karşılaştığı en büyük sorunların başında, diğer firmaların araçları Otogar’a getirmek yerine, müşterileri ofislerine çağırmalarıdır. Bazı firmaların ise İzmir Otogar’ına araç teslim etmek için drop ücreti adı altında Elli liradan az olmayan ücretler talep etmiş olmalarıdır. Firmamız da böyle bir zorunluluğunuz bulunmadığını bilmenizi isteriz. İster bir gün araç kiralayın, ister üç gün. Bilin ki araçlar yıkanmış olarak sizlere ulaşır, güler yüzlü personellerimiz size aracınızı teslim eder, gideceğiniz adres ile ilgili gerekli yardımları yaptıktan sonra, hiçbir ücret talep etmeden, sizlere hizmet vermiş olur. Biz ileriyi düşünen, yatırımın en büyüğünü insanlara yapan yenilikçi bir firmayız.

Siz de İzmir Otogar‘ın da Rent  A Car hizmeti veren firmamız müşterisi olmak için yerinizi alabilir, dilediğiniz aracı günün her anı ekonomik fiyatlarla kiralayabilirsiniz. İzotaş terminalinde bulunan oto kiralama ofisimizden araç kiralayabilir, yada sitemiz üzerinden iletişime geeçerek bizlerden araba temin edebilirsiniz.

#
#
#
#
#
#
izmir oto kiralama