• İyi geceler, Bugün : Tarih : 30.05.2017 Saat: 04:23
  • Elitrental Oto Kiralama
  • Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61
  • E-mail Adresimiz : info@elitrental.com
  • Adresimiz : Kemalpaşa Caddesi No:155/C Bornova İZMİR
İzmir Oto Kiralama - Araç Kiralama-Rent a car - hem guvenli hemde kaliteli firma elitrental
Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61

hem guvenli hemde kaliteli firma elitrental

#

İzmir'de güvenli ve hızlı yollardan araç kiralamak istiyorsanız, Elit Rent A Car tam size göre. Elit Rent A Car' ın uygun fiyat politikası sayesinde, lüks araçları dahi şaşıracağınız fiyatlara kiralayabilir, lüks araçlara binmenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz. Hayatta karşımıza ne zaman ne çıkacağınız tahmin dahi edemeyiz. Örneğin, acil yapmanız gereken bir iş seyahatiniz çıkmış olabilir veya çalışmaktan çok yoruldunuz diyelim hafta sonu bir tatile çıkmak istediniz.

Acil araç ihtiyaçlarınızda, İzmir'de aramanız gereken tek firma Elit Rent A Car olmalıdır.  Neden mi ?


Herhangi bir araç ihtiyacınızda yapmanız gereken tek şey internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Öte yandan 0232 449 62 61 nolu çağrı merkezimizi arayabilir, işiniz acil ise hızlı rezarvasyon sistemi kolaylığı sayesinde tanımladığımız 0 507 183 38 88 nolu numaramızı arayarak bizlere ulaşabilirsiniz. İşinde son derece profesyonel olan ve büyük bir özveriyle çalışan ekibimiz sizlere seçtiğiniz aracı bulunduğunuz yere, benzin istasyonlarından sizlere yetecek kadar aldıkları yakıt ile birlikte aracınızı sizlere teslim etmektedir. Aracı getiren personelimiz sizden, araba için gerekli olan aldığı yakıtın masrafını temin eder.

Aracı Nasıl Geri Teslim Edebilirim ?

Aracınızı geri iade etmek istediğiniz zaman, dilerseniz firmamıza getirip bırakabilirsiniz veya bize çağrı merkezimizden ulaşabilir aracı bulunduğunuz yerden geri teslim aldırabilirsiniz.

İzmir'de araç kiralamak istediğiniz zaman artık site site dolaşıp, arabalar ve kiralama hakkında bilgi arayarak kendinizi yormanıza gerek yok. Sitemizde tüm araçlarımızın özellikleri hakkında yeterli bilgiler bulunmaktadır. Kiralama ile ilgili merak ettiğiniz bütün soruların cevabına Elit Rent A Car sitesimizden ulaşabilirsiniz.


Merak ettiğiniz araç motor bilgililerine, aracın iç dizaynına, tasarımlarına internet sitemiz üzerinden fotoğraflı ve de açıklamalı bir şekilde bakabilir, gerekli bilgileri öğrenebilirsiniz. Bunlarla birlikte internet sitemizden baktığınız beğendiğiniz aracın rezervasyonunu yapabilirsiniz. Yapacağınız rezervasyon işlemleri sırasında aracı nasıl teslim alacağınız ve kimin teslim alacağı gibi birçok bilgileri girerek kolayca yapabilirsiniz

Bütçenize uygun fiyatlarda araç kiralamak istiyorsanız, sitemizden araç kiralama süreçleriyle ilgili gerekli bilgileri öğrenebilir, kolay ve güvenli bir şekilde seçtiğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Diğer Rent A Car firmaları arasında sizlere en uygun fiyat garantisi veriyoruz. 


Günümüzde birçok rent a car firması bulunduğundan dolayı bu işlemin piyasası oldukça geniştir bu nedenle rekabet ortamında bazen olumsuz durumlar meydana gelmektedir. Rent a car firmaları kendilerini güvence altına alabilmek için araç kiralama sözleşmesi yapılmadan önce depozito ücreti talep etmektedirler. Araç kiralamalarınızı izmir oto kiralama firmasında en iyi şekilde yapabilirsiniz. Araç kiralamak için ödenen depozito ücreti kiralama işleminizi tamamlamak için en önemli bir adımdır. Sözleşmeden önce ödemiş olduğunuz depozito tutarı da sözleşmeye eklenmelidir. Sözleşmeye eklenen depozito araç teslimatı sonrasında yapılacak olan ödeme ücret içerisinden çıkartılmaktadır.

Araç kiralama süresi içerisinde oluşabilecek trafik cezaları, park cezaları, eksik yakıt ve sigorta kapsamı dışındaki hasarlar için bir depozito ödenmesi gerekmektedir. Bu teminat ücreti için gerekli olan kredi kartına provizyon adı verilen uygulama uygulanmaktadır. Provizyon belirli bir tutarın kredi kartı üzerinde bloke edilmesidir bu sayede rent a car firmaları kendilerini güvence altına almaktadırlar. Araç kiralamak için izmir araç kiralama firmasını tercih edebilirsiniz. Yapılan provizyon kredi kartınızın limiti azaltır fakat harcama olarak kredi ekstresine yansımamaktadır. Bu işlem için 6 ay geçerli limite sahip kredi kartı olması gerekmektedir. Kredi kartı bilgileri ana sürücü olan kişiye ait olması gerekmektedir. 

 

#
#
#
#
#
#
izmir oto kiralama