• İyi geceler, Bugün : Tarih : 30.05.2017 Saat: 04:23
  • Elitrental Oto Kiralama
  • Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61
  • E-mail Adresimiz : info@elitrental.com
  • Adresimiz : Kemalpaşa Caddesi No:155/C Bornova İZMİR
İzmir Oto Kiralama - Araç Kiralama-Rent a car - elit rent a car
Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61

elit rent a car

#

İzmir'in en işlek oto kiralama firması olarak, müşterilerimizin kiralama öncesi ve kiralama sonrasında da yanında oluyoruz.

Günümüzde birçok oto kiralama firması müşteri odaklı çalışma yapmıyor. Birçok araç kiralama firması ilk etapta kendi çıkarlarını öne çıkarıp bu çıkarlar doğrultusunda hareket ediyor, hal böyle iken müşteri herhangi bir olumsuz durumla karşılaştığında bu sorunu kendi çözmek zorunda kalıyor. Hatta yaptığımız bir analize göre birçok müşteri sorunun kendinden kaynaklandığını düşünüp araç kiraladığı firmaya sorunu bildirmekten çekiniyor. Elit Rent A Car olarak müşterilerimizin kafasındaki bu ön yargıları yıkmaya çalışıyoruz. Müşteri odaklı çalışmalar yapıyor, bu çalışmalara gün geçtikçe hız veriyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar ile, -Müşterimizin yolda kalmamasını, -Olası bir sorunla tek başına baş etmemesini, -Oto kiralama süresince müşteriye bilgi vermeyi, -Oto kiralama sonrasında müşteriye kesintisiz destek vermeyi,-Araç kiralama anında müşteriyi doğru yönlendirmeyi, Ve daha birçok maddelik benimsediğimiz ilkelerimizin gerçekleşmesini sağlıyoruz. Tahmin ediyoruz ki bu çalışmalarımız sonucunda rakiplerimizi geri de bıraktık. Sıra gelmiş araç kiralama firmalarının aksine Elit Rent A Car ile inanılmaz rahat bir oto kiralama deneyimi yaşayacaksınız. Kiraladığınız araçta herhangi bir sorun çıkmasın ve kiralama yaptığınız süreçte sizleri mağdur etmemek için araçlarımızın periyodik olarak bakımlarını zaten yapıyoruz. Olası bir durumda da desteğimizi siz değerli müşterilerimizden esirgemiyoruz. Olasılıkları önceden tahmin edip, sizlerin yerine düşünüyoruz. Buradaki tek amacımız oto kiraladığınız süreç içerisinde kafanızın rahat olması ve size rahat bir süreç yaşatmak. Elit Rent A Car olarak farkımızı ortaya koymaya devam ediyoruz. Örneğin, araç teslimat sürecinde ister gelip aracınızı kendiniz teslim alıyorsunuz, isterseniz de kapınıza kadar aracınızı biz getiriyoruz. Birçok firma müşterilerini bu seçenekten mahrum bırakıyor ve müşteriyi zor duruma sokuyor. Bu ve bunun gibi yalnızca Elit Rent A Car'da mevcut onlarca seçenek için bizi arayın. Kafanız rahat, güven içerisinde işlemleriniz hızlıca tamamlansın. 

Telefon numaramız: 0 232 449 62 61 GSM: 0 554 481 81 81 Eğer işiniz acilse, hızlı rezervasyon hattımızı arayıp işlemlerinizi ekstra hızla gerçekleştirebilirsiniz. 

Hızlı rezervasyon hattı: 0 507 183 38 88 https://www.elitrental.com 

#
#
#
#
#
#
izmir oto kiralama