• İyi geceler, Bugün : Tarih : 30.05.2017 Saat: 04:18
  • Elitrental Oto Kiralama
  • Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61
  • E-mail Adresimiz : info@elitrental.com
  • Adresimiz : Kemalpaşa Caddesi No:155/C Bornova İZMİR
İzmir Oto Kiralama - Araç Kiralama-Rent a car
Müşteri Hizmetleri : 0232 449 62 61

Audi a3 ile hayatınıza renk katın Resim Yok

#

 

Audi A3′ ün güzelliklerinden faydalanmak ister misiniz? Elit Rent A Car olarak, sizlere İzmir’de kolay ve güvenli bir şekilde A3 kiralama fırsatı sunuyoruz. Audi A3 dahil olmak üzere tüm araçlarımızın periyodik olarak bakımlarını yapıyoruz. Tek amacımız siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet sunmak. Sizleri hiç bir şekilde yarı yolda bırakmıyor, tüm yol boyunca sizlerden desteğimizi esirgemiyoruz.

Gelelim Audi A3 aracımızın özelliklerine;

Önde far ve tampon yapısında belirgin farklılık yaşayan 2014 Audi A3, yaşam alanında önemli yeniliklere sahip. İlk dikkat çeken noktalardan birisi akıllı led matrix farlar oluyor. Artık A3 modeline kadar indirgenen matrix led farlar, yeni A3 için 54 farklı düzeyde çalışabiliyor. Bu farlar, aynı anda karşıdan gelen ve önünüzde seyreden aracı tespit edip aydınlatma alanını orantılı seçiyor hem de trafik levhalarını ayrıca aydınlatıyor. 116 ps güce sahip bu motor sayesinde vergi dilimini düşünmenize gerek yok. Performansı ise 1.6 litrelik atmosferik benzinli motorlardan daha iyi. A3 bunlara  ek olarak 1.4 TFSi 150 ps ve 1.6 TDi 110ps motor seçenekleri de sunuluyor. Tüm bunların yanı sıra güvenlik donanımı olarak; trafik sıkışıklığı asistanı, aktif şerit takip asistanı, dikey ve yatay otomatik park özelliği, etrafındaki araçları algılama asistanı, arka çapraz trafik asistanı gibi özellikleri var.

Audi A3 Şimdi Elit Rent A Car’ da!

İzmir’ de oto kiralamayı kolay ve güvenli kılan Elit Rent A Car, uygun fiyatlarla son model arabaları kiralama fırsatını sizlere sunuyor. Üstelik şimdi kiralarsanız, indirim kampanyamızdan faydalanabilir, normal piyasa fiyatı 300 tl olan Audi A3’ü 250 tl’ye kiralayabilir, 50 tl kar elde edebilirsiniz.

#
#
#
#
#
#
izmir oto kiralama